Ataşlar Catering Yemek Hizmetleri

Gelin Yemek Sorunlarınızı Birlikte Çözelim

iletisim@ataslarcatering.com

+90 212 62303 06

ÜRETİM SÜRECİMİZ
Ataşlar Catering

Firmamızın kullandığı etler ruhsatlı mezbahalardan İslami usullere uygun olarak kesilmiş olup damgalı, veteriner kontrolü yapılmış, soğuk zincir muhafaza edilerek ISO standartlarına uygun alımı yapılmaktadır. 

Satın Alma

Ataşlar Catering Türetimde kullanılarn tüm ham maddeleri ülkelerin seçkin kuruluşlarından ve bilindik markalarından tedarik edilmektedir. Ham maddelerin taze ve kaliteli olmasına özen gösterip gerekli anlaşmaları yaparak kaliteli ürünlerim sürekliliği sağlanmaktadır.

Firmamızın kullandığı etler Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Onaylı/Ruhsatlı mezbahalardan İslami usullere uygun olarak kesilmiş olup, damgalı, veteriner kontrolü yapılmış, soğuk zincir muhafaza edilerek ISO Standartlarına uygun alım yapılmaktadır. 

Sebze ve meyvelerin temininde günlük olarak halden seçili ürünler alınmaktadır. Üretimde kullanılacak ham maddeelrin alımı ve kabul sürecinde Gıda Mühendislerimiz tarafından kalite ve standartlarına uygunluklarının kontrolü yapılarak ürün kabulu yapılmaktadır. Kabul olan ürünler, gruplarına göre ayrılıp hijyenik depolarda uluslar arası kalite güvence sistemine uygun şekilde saklanır.

Pişirme & Sevkiyat

Yemeklerimiz izolasyonlu ve hijyenik araçlarımızla zamanında siz değerli müşterilerimize ulaştırılır.

Pişirme & Sevkiyat

Gıda mühendislerimiz tarafından hazırlanan menüler müşterilerimizin faaliyet alanları gözetilerek kalori ihtiyaçlarına göre oluşturulmaktadır. Hijyenik ortamlarda ön hazırlığı yapılan ham maddeler üretime alınır ve Usta Aşçılarımız tarafından pişirilir. 

Pişirilen yemekler son olarak sıcaklık kontrolü yapılarak özel kapla ile Thermoboxlara (ısı yalıtımlı yemek taşıma kabına) konulur. 

Thermoxlara konulan yemekler izolasyonlu ve hıjyenik araölarımızla zamanında siz değerli müşterilerimize ulaştırılır.