Ataşlar Catering Yemek Hizmetleri

Gelin Yemek Sorunlarınızı Birlikte Çözelim

iletisim@ataslarcatering.com

+90 212 62303 06

Ataşlar Catering
Taşıma veya Yerinde Toplu Yemek Hizmetleri

Yerinde Üretim
Yemek Hizmeti

İşyerinizde bize ayırabileceğiniz yeterli mutfak ve depolama alanınız var ise yemeğinizi yemeklerinizi kendi tesisinizde de hazırlayıp servis Edebiliriz. 

Hem Kaliteli hizmeti ekonomik koşullarda veriyoruz hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıprekabet güçlerini arttırıyoruz. 

Yerinde Yemek Üretiminin Avatjları

Yerinde Yemek Üretimi firmalara ne tür avantaj sağlıyor?

Yerinde Yemek Hizmetinin, Taşıma Yemek Hizmetine göre pek çok avantajı bulunmaktadır. Yerinde Yemek Üretim Hizmetinde başlangıçta yatırım maliyeti yüksek olsada üretim giderleri Taşıma Yemek Hizmetine daha düşük olduğundan avantaj sağlıyor ve firmalar tarafından daha çok tercih ediliyor. Bunun yanında üretim ve altyapı şartları uygun olan bir mutfağa verilen Yemek üretim Hizmetinde yemek lezzet kalitesinde taşıma yemeğe göre daha az kayıp oluşuyor.

Yemek yetmeme, yemek çeşitliliği gibi operasyonel hizmet problemlerine üretim mutfağı servis mutfağı ile aynı olduğu için daha az rastlanılır ve daha hızlı çözümler sağlanır. Bu sebeple fşrmalar mutfaklarının uygunlupu doğrultusunda yerinde üretim yemek hizmeti almayı tercih ederler.

İşyerinizde
Catering Hizmeti

Taşıma veya Yerinde (Mutfağınızda) Üretim

Ataşlar Catering, personelinizin şirket bağlılığının arttıemasını, kurum ruhunun gelişmesini sağlayan ve iş veriminizi yükselten yemek ve hizmetlerini sunar. Ataşlar Caterin olarak çalışanlarınızın yorgun zihinlerinin tazelenmesini ve  verimliliklerinin yeniden canlanmasını sağlıyoruz.

Catering hizmetlerimiz sayesinde işyerleri tamamen kendi işleri ve projeleri üzerinde yoğunlaşma fırsatı bulurken; kalite artışı sağlıyor, maliyetleri düşürüyor ve yüksek kalitede yiyecek içecek konseptine ulaşabiliyorlar. 

Fabrikanızda
Catering Hizmeti

Taşıma veya Yerinde (Mutfağınızda) Üretim

Ataşlar Catering, personelinizin ihtiyaç duydukları çeşit ve kaloride yemekler sağlar, çalışma barışının ve motivasyonun istediğiniz düzeyde olmasına yardım eder. Toplu Yemek Hizmeti sunduğumuz noktalardaki beklentinin hijyen ve kalitenin yanı sıra sıcak ve lezzetin olduğunun bilincindeyiz. 

Bu anlayış doğrultusunda müşterilerimizin taleplerini daha hızlı, Top Yemek Hizmetlerizi ve kullandığımız ürünleri daha çok geliştirerek siz müşterilerimizin beklentilerini en iyi biçimde karşılamaya çalışıyoruz.

Okulunuzda
Catering Hizmeti

Taşıma veya Yerinde (Mutfağınızda) Üretim

Ataşlar Catering, Anaokulundan üniversiteye kadar bütün öğretim kurumlarında öğrencilerin yaşlarına göre sağlıklı lezzeli yemek ve hizmetlerini sunar. 

Catering hizmetlerimizin eğlenceli sunumları ile genç beyinlerimizin konsantrasyonlarının artmasını sağlıyoruz. 

Şantiyenizde
Catering Hizmeti

Taşıma veya Yerinde (Mutfağınızda) Üretim

Ataşlar Catering, yönetici ve personelinizin geçici olarak yerleştiği şantiyelerde güzel ve mutluluk verici olduğunu, sıcak ve lezzetli yemekleri ile anlatır. Hizmet verdiğimiz noktalarda size evdeki sıcak yemek lezzeti ve kalitesini ulaştırmaya çalışıyoruz. 

Hastanenizde
Catering Hizmeti

Taşıma veya Yerinde (Mutfağınızda) Üretim

Ataşlar Catering, yönetici ve klinik diyetisyenleri ile hastalarınız ve sağlık personeliniz için gerekli bütün şartlara sahip menüler sunar. Sağlık kurumlarında iyileşme sürecinde yardımcı oluyor ve süreçte yemek ihtiyacının sağlıklı, kaliteli ve dengeli öğünler ile karşılanmasını sağlıyoruz.