Ataşlar Catering Yemek Hizmetleri

Gelin Yemek Sorunlarınızı Birlikte Çözelim

iletisim@ataslarcatering.com

+90 212 62303 06

HAKKIMIZDA
Ataşlar Catering

Biz Kimiz

Ataşlar Catering Toplu Yemek Hizmet Sektörünün öncü firmalarında uzun yıllar Aşçıbaşı ve Üst düzey Yönetici olarak çalışmış bulunan Ahmet Ataş tarafından, Toplu Yemek Hizmet Sektörüne yeni bir yaklaşım kazandırmak için 2005 yılında Esenyurt ISISO Sanayi Sitesi içinde kurulmuştur.

Hedefimiz kurum ve kuruluşların yemek ihtiyaçlarını yenilikçi bir anlayışla, farklı bakış açıları getirerek karşılamaktadır. Ataşlar Catering günümüzün yoğun iş temposunda; doğru ve bilinçli beslenme alışkanlıklarının ışığında, Avrupa standartlarındaki teknolojik donanımı, sağlıklı, hijyenik, lezzetli, kalite ve fiyat dengesinin hassas çizgisini koruyan, her bütçeye uygun menüleri ile Taşıma ve yerinde Yemek Hizmeti Sunmaktadır.

“Bununla birlikte Toplu Yemek Hizmeti sektöründe 25 yılda edindiğimiz deneyimler ışığında biliyoruz ki yemek sadece ihtiyaö değil. bizim için lezzet serüveni ve sağlıklı yaşamın temelidir ve yine biliyoruz ki hizmetimizin önceliği insan ve sağlıklı yaşamdır.” Bu Anlayış ile çıktığımız yolda önceliğimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede oluşturmaktır. Bizim çin her bir yemek özeldir. Hijyenik ortamlarda kalitei ürün ve tecrübeli çalışanlarmızla hazırlamış olduğumuz yemekleri her gün aynı özenle müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Misyonumuz

Toplu Yemek Hizmet Sektöründe yapılacak yatırımlar, sağlanacak istihdamlar, uygulanacak kalite yönetim ve hijyen sistemlerini uygulayarak ülkemizin gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Toplu Yemek Hizmet Sektöründe hijyen ve kaliteyi profesyonel çözümler sunarak, sektörde örnek ve lider bir kuruluş olmak.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.