Ataşlar Catering Yemek Hizmetleri

Gelin Yemek Sorunlarınızı Birlikte Çözelim

iletisim@ataslarcatering.com

+90 212 62303 06

ÇEVRE & KALİTE
POLİTİKAMIZ
Ataşlar Catering

Kalite politikamızdaki temel kriterlerimiz; ham madde temininde her zaman kaliteli ürünler kullanmak, ürünleri müşterilerimize kalite, hijyen ve sağlık zincirini bozmadan ulaştırmaktır. 

Temel Değerlerimiz

Kalite Politikamız

ATAŞLAR CAGTERİNG olarak kalite politikamızdaki temel kritelerimiz; ham madde temininde her zaman kaliteli ürünler kullanmak, ürünleri Müşterilerimize kalite, hijyen ve sağlık zincirini bozmadan ulaştırmaktır. 

Sonrasında ise kaliteli üretimi, kaliteli hizmetle birleştirerek damak zevkini tamamlamaktır. Şirketimizde kalite güvence sistemi ile ilgili çalışmalarımız kuruluşumuzla birlikte başlamış ve günümüzde de aralıksız devam etmektedir.

Şirketimizde uyguladığımız Kalite Güvence ve HACCP Sistemi ile işletmemize gelen ham maddenin şirketimize girişinden, yemek olarak sizlere gelişine kadar geçen işlemler sırasında doğabilecek her türlü problem önceden belirlenerekgerekli önlemler alınmakta ve böylelikle hizmetimizin kalitesi güvence altına alınmaktadır. 

HACCP Sistemi ile amacımız %100 gıda gğvenliği sağlamak ve sıfır hatalı ürünler üreterek sizlere daha iyi hizmet vermektir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Ataşlar Catering müşteri odaklı bir şirket kültürüne sahiptir. Bu kültürün en önemli amacı müşterilerimiz ile uzun vadeli çalışmaktır. Bunu sağlamak için Müşteri Hizmetleri departmanımız düzenli olarak müşteri memnuniyet anketleri yapmaktadır.

Bu anketler sayesinde müşterilerimizin istek ve beklentileri ortaya çıkmakta ve imalata bu sayede yön verilmektedir.

Kalite Sertifikalarımız